[Firma] Wynajem odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie

  • By WypozyczalniaOdkurzaczy.pl
  • Kategoria Ogród i Dom
  • Lokalizacja Warszawa

UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Najlepsza wypożyczalnia sprzętów czyszczących. Zajmujemy się wypożyczaniem odkurzaczy do czyszczenia ekstrakcyjnego. W biurze posiadamy sprzęty piorące producenta Karcher. Oferowane odkurzacze są na bieżąco serwisowane.

Posiadamy urządzenia Karcher Puzzi 10/1. Wraz z ekstraktorem przekazujemy 2 końcówki: do czyszczenia narożników oraz do prania wykładzin.

Istnieje szansa użyczenia na 1 dzień lub cały weekend. Urządzenie można wynająć bezpłatnie w biurze wypożyczalni. Na obszarze stolicy i podwarszawskich gmin np. w Józefowie czy Nieporęcie dostarczamy i odbieramy Karchera bezpośrednio do domu.

Trzeba czyścić fotele przynajmniej dwa razy. Dzięki okresowemu czyszczeniu można zachować atrakcyjny stan narożnika. W środku materiału zbiera się ogromna liczba roztoczy. Ponadto poplamiona sofa nie wygląda atrakcyjnie.

Wyspecjalizowane firmy z Warszawy zazwyczaj proponują pranie tapicerki metodą wypłukiwania. Skupia się na praniu materiału roztworem wody i płynu do prania. To nieskomplikowana i wyjątkowo efektywna metoda, która doskonale sprawdza się w przypadku najtrudniejszych zabrudzeń.

Czy możliwe jest wypranie różnorodnych plam z materiału? Z reguły tak. Odpowiednio dobrana metoda w połączeniu z profesjonalnym,specjalistycznym odkurzaczem oraz sprawdzonymi środkami chemicznymi umożliwia wyeliminować wyjątkowo ciężkie plamy, jakie psuły „look” wykładziny.
Nazwa (Usługa) Wynajem odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie
Ogłoszenie prywatne
Dodano 24.05.2021
Miasto Warszawa
Województwo Mazowieckie
Stan Nowy

Opinie

Dodaj opinię