[Firma] Kursy Python


Szczegóły

Zapraszamy do witryny internetowej firmy Langolian. Prowadzimy szkolenia z szeroko pojętego zakresu IT .
Waszej uwadze polecamy szkolenia z Programowania w języku Python . Kurs prowadzimy w wersji dla początkujących, dedykujemy je osobom chcącym rozpocząć przygodę z programowaniem w języku Python.
Kurs podstawowy kładzie nacisk na składnię, użycie podstawowych bibliotek, oraz na selekcję najbardziej użytecznych bibliotek.
Szkolenie prowadzone jest z użyciem składni języka Python w wersji 3.x, z ćwiczeniami praktycznymi.
Osobom, które skończyły kurs z zakresu podstawowego lub posiadają umiejętności związane z obsługą narzędzia deweloperskiego oraz tworzeniem kodu z użyciem struktur językowych dedykujemy kurs Python zaawansowany . Jest on polecany osobom, które chcą poszerzyć posiadaną wiedzę w obszarze programowania z użyciem zaawansowanych struktur obiektowych w języku Python. Szkolenie wprowadza również w podstawowe techniki programowania zaawansowanych narzędzi analizy danych oraz kreowania interfejsów aplikacji okienkowych i internetowych.
Na stronie internetowej firmy Langolian znajdziesz szczegółowe informacje odnośnie kursów oraz terminów poszczególnych kursów. Szkolenia Programowanie w języku Python prowadzone są w trybach otwartym, zamkniętym w siedzibie Klienta oraz online, w zależności od potrzeb Klienta i ilości zgłoszonych osób na szkolenie uczestników .
Jeśli się zastanawiasz od jakiego poziomu powinieneś/powinnaś rozpocząć szkolenie Programowanie w języku Python , napisz na naszą skrzynkę mailową , a po konsultacji z naszym trenerem postaramy się zaproponować Ci od którego poziomu rozpocząć szkolenie.
W naszej ofercie znajdziecie kurs Programowanie w języku Python kompleksowe.
Kursy Programowanie w języku Python prowadzimy na terenie całej Polski, szkolenia otwarte w salach zapewnionych przez Langolian , w większych miastach, np. Gdańsku , Warszawie , Lublinie, Częstochowie. Natomiast w przypadku szkoleń zamkniętych dojeżdżamy do biur naszych Klientów, tu zarówno termin, jak i szczegóły możemy dopasować dostosować do wymagań i poziomu zaawansowania danej grupy szkoleniowej .
W przypadku gdy brak czasu ogranicza Państwu możliwość dojazdu na kurs w formie otwartej, zachęcamy do zapisów na kursy w formie zdalnej (oprócz faktu, iż kursanci nie widzą trenera - kamera nie jest wymagana) forma kursów zdalnych niczym się nie różni od kursów Python w formie otwartej . Prowadzący cały czas udostępnia ekran swojego laptopa , natomiast uczestnicy w miarę potrzeby lub problemu z jakimkolwiek z zagadnień, mają możliwość udostępnienia własnego ekranu.
Nazwa (Usługa)Kursy Python
Ogłoszenieprywatne
Dodano07.10.2023
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię